Telefón:

+ 421 905 302 938

O FIRME

TITULKA   >   O FIRME

Profil spoločnosti

Ferencz Racing Technology

Firma FRT - Ferencz Racing Technology bola založená v roku 1989 jej majiteľom Jozefom Ferenczom v Košiciach na Slovensku, kde dodnes pôsobí. Hlavným zameraním spoločnosti FRT je vývoj, konštrukcia, výroba tlmičov a podvozkových skupín pre motošport. Okrem toho sa FRT zameriava aj na zákazkovú výrobu súčiastok používaných v motoristickom športe a pri stavbe súťažných áut, ako aj na presnú malosériovú výrobu strojárskych súčiastok. Zároveň ponúkame možnosť dodania rozličných komponentov pre motošport ako napríklad pružiny, mazivá, náhradné diely a iné.

Hlavným zameraním spoločnosti je vývoj a výroba tlmičov. Tento proces je vykonávaný priamo v spoločnosti FRT čo umožňuje rýchle prispôsobenie sa špeciálnym požiadavkám zákazníkov.

Vývoj - zameriavame sa na neustále zlepšovanie a implementáciu nových technológií v čom nám pomáha spolupráca nielen s TU v Brne, ale aj s tímami ako napríklad KM Racing, MP Sport a Offroadsport.

Pri výrobe jednotlivých dielov tlmiča sa v prvom rade zameriavame na kvalitu použitých materiálov, ktoré odoberáme od stabilných a overených dodávateľov. Moderné technológie nám umožňujú vyrábať vysoko odolné komponenty s čo najväčšou presnosťou.


Poskytované služby

Nastavenie - ponúkame poradenstvo pri nastavení/testovaní tlmičov a podvozkových častí vozidiel, aby sme zaistili spokojnosť jazdca a získali spätnú väzbu.

Ponúkame možnosť testovania tlmičov na meracích stendoch s následným využitím nameraných dát pri dynamických testoch na vozidlách.

Zabezpečenie testovacích priestorov.

Finálnou službou je servis tlmičov, pri ktorom stačí zaslať tlmič na našu adresu a o všetko sa postaráme. Vzhľadom na vlastnú výrobu dielov je zvyčajne časovo nenáročný.

Taktiež ponúkame možnosť repasu aj iných značiek tlmičov ako napríklad: Öhlins, Sachs, Penske, Boss, Reiger, Donerre, Proflex, Fox, King a iné.

Top