Telefón:

+ 421 905 302 938

PRODUKTY

TITULKA   >   PRODUKTY

PRODUKTY

Základné rozdelenie

FRT 40

Rally, S1600, R3, N1, N2, Okruhy, Kopce, Športové tlmiče

FRT 45

Rally, S2000, S1600, N4, Rallycross, Autocross

FRT 55

Dakar Series, Baja championship, CCR-Cross Country Rally

FRT 65

Dakar Series, Baja championship, CCR-Cross Country Rally

FRT CAN AM

Tlmiče FRT 55, FRT 65 prispôsobené pre CAN AM

FRT SPECIAL

Tlmiče vhodné pre ťažké vozidlá a špeciálnu ťažkú techniku

PRODUKTY

Špecifikácia produktov

Produkty sú rozdelené podľa veľkosti priemeru piesta tlmiča a použitia v rôznych motoristických disciplínach. Naše tlmiče FRT sú jedno plášťové plyno-kvapalinové s možnosťami regulácie , Anti roll . Vonkajšími nastavovacími prvkami nastavujeme , Anti roll.

Nastavovacím kolieskom alebo skrutkou umiestnenou v oku piestnice nastavujeme . Tieto nastavovacie možnosti nám umožňujú rýchlo a komfortne zmeniť hodnotu útlmov tlmiča podľa zmeny charakteru trate a počasia (za sucha, mokra...)

Ďalšie nastavenia tlmiča sa vykonávajú vo vnútri zmenou základnej charakteristiky, veľkosti a citlivosti systému .

Tlmiče FRT sú od začiatku vývoja optimalizované pre extrémne požiadavky motoristického športu:

  • DOBRÁ STABILITA a TRAKČNÉ VLASTNOSTI vozidla – dosahujeme správne navrhnutým hydraulickým systémom bez kavitácie a možnosti zavzdušňovania.
  • NÍZKE TRENIE - klzne skupiny používajú materiály s nízkym koeficientom trenia PTFE, VITON, DLC, mazacie tuky s nano technológiou, ktorá pevne viaže s kovovými materiálmi.
  • VYSOKÁ TEPELNÁ ZAŤAŽITEĽNOSŤ - použitie olejov s dobrou tepelnou viskóznou stabilitou. Regulačnými prvkami reagujúcimi na zmenu teploty a viskozity oleja. Výrobnými toleranciami použitých súčiastok.
  • NÍZKA HMOTNOSŤ - dosahujeme správnou konštrukciou tlmiča, pevnostnými výpočtami, vysokopevnými konštrukčnými materiálmi a dlhoročnými skúsenosťami. Pri konštrukcii sa používajú CrMoV ocele s pevnosťou 950-1100 MPa, Al-zliatiny EN7075 T6 s pevnosťou 500-540 MPa.
  • KOROZIVZDORNÁ ODOLNOSŤ - použitie moderných povrchových úprav tvrdo chrómové klzné vrstvy, hard elox.
  • ĽAHKÁ ÚDRŽBA a servis - dosahujeme správnou konštrukciou tlmiča, montážnymi prípravkami a odbornými znalosťami servisných mechanikov.

Top